Adres:

Yavuz Selim Mh. 1051 Sk. No:17 Bağcılar İstanbul

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda yoğun bir şekilde nakliyat firmalarının radarına girmiştir. Dünya’nın her alanında evden eve nakliyat hizmetleri sunan, 2001 yılından bu yana sektörde önemli görevler alan Zaman nakliyat ile Uluslararası evden eve nakliye hizmetleri tüm hızıyla devam etmektedir. Türkiye’nin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanın büyük başarılara imza atan Zaman nakliyat ile profesyonel taşımacılık hizmetleri uluslararası arenada da sürdürülmektedir.

Uluslar arası nakliyat süreçlerinde profesyonelce hareket eden firmamız; sizlere tüm taşımacılık süreçleri boyunca eşlik etmektedir. eşyalarınıza varıncaya kadar her konuda gerekli tecrübeye sahip olan şirketimiz Uluslararası ev taşımacılığında özel taşımacılık sigortaları ile ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Profesyonel evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman kendini en iyi şekilde gösteren firmamız bu konuda büyük çabalar sarf etmektedir.

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları
Uluslararası eşya taşıma fiyatları belirlenirken bir kaç etken vardır. Bunların belli başlı olanlarını sizin için listeleyeceğiz.

  • Taşınacak Eşya Miktarı
  • Taşınacak Mesafe
  • Taşıma Aracı
  • Gümrük Masrafları
  • Kapıdan Kapıya Teslim
  • Gümrükten Gümrüğe Teslim
  • Evden Eve Teslim

Yukarıda saydığımız işlemler taşıma fiyatlarını büyük ölçüde etkilemektedir. Bunlarla birlikte iç nakliye ve depolama işlemleri de mesafe ve zaman sürecine göre ücretleri etkilemektedir. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları hakkında şirketimizden her zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Şirketimizin sizler için özle olarak yönlendireceği uzman personelimiz hem nakliye ücretleri hem de taşıma şekli ve yolu hakkında size detaylı bilgiler verecektir. .

Müşterimiz olmak ister misiniz ?

Hemen iletişime geçebilir, Eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.
Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 ve üzeri eleman ile çalışılmaktadır.
Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.
Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.
Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.
Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.
Whatsapp