Adres:

Yavuz Selim Mh. 1051 Sk. No:17 Bağcılar İstanbul

Türkiye'nin 81 iline şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız tüm yükleri profesyonel bir şekilde istenilen il ve ilçelere ulaştırmaktadır.Şirketimizde sunulan araç desteği sayesinde şirketlerin veya bireylerin eşyaları kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemler sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlere Zaman Nakliyat hafta da en az 4 kes sevkiyat düzenlemektedir. Bu sayede parça eşyalar bile çok kısa bir süre içerisinde adreslere kadar teslim edilmektedir.

Şehirler arası Ev taşıma hizmetleri noktasında yıllardır faaliyet gösteren firmamız, tüm işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. öncellikle hantal olan mobilyalar veya dolap dökülmektedir. Sökülen her parça ve diğer tüm eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlenmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri yüklerin tamamını araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca eşyaların binalardan indirilmesi sırasında maddi kayıpların yaşanması söz konusu değildir. Firmamız yüksek katlara sahip olan binalar için asansörlü nakliye desteği de sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri, yeni yaşam alanına getirilen tüm eşyaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ev taşımacılığı hizmetleri için talep edilen tutarlar ise oldukça ekonomik rakamlara tekabül etmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şehirler arası nakliyat fiyatları için kesin ve net fiyat belirlemesi yaparken öncesinde kesinlikle ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Fiyatlandırma çalışması yaparken taşınacağınız mesafenin uzaklığı ve yapılacak işin kalitesi en net ve belirgin etmenlerdir. Ücretlendirme yaparken işin kalitesini bozmadan fakat aynı zamanda da müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak hizmet çıkarmaya çalışıyoruz. Mükemmel hizmet ve ekonomik fiyat hesaplaması yaparken iki tarafı da düşünerek hareket etmekteyiz. Sonuçta eşyaların en iyi biçimde taşınıp kurulması bizim sorumluluğumuzda. Bunun bilincinde olarak hizmet kalitesini düşürecek fiyat çalışması çıkarmıyoruz. Zaman Nakliyat olarak öncesinde yapacağımız ücretsiz eksper çalışması sonucunda şehirlerarası nakliyat fiyatları için net bir çalışma yapmaktayız. Bunun öncesinde telefonla ya da mail sistemi ile alacağınız ücretlendirmeleri tahminidir.

Zaman nakliyat olarak müşterilerimizin bütün sorularına şeffaf bir biçimde yanıt vermekteyiz. Bizim nasıl çalıştığımız ve fiyatımız konusunda nasıl bir çalışma yürüttüğümüzü de açıkça söylüyoruz. Şunu unutmayalım ki iyi bir hizmeti ancak işine yatırım yapan güçlü bir firmadan alabilirsiniz.

Müşterimiz olmak ister misiniz ?

Hemen iletişime geçebilir, Eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.
Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 ve üzeri eleman ile çalışılmaktadır.
Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.
Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.
Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.
Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.
Whatsapp