Adres:

Yavuz Selim Mh. 1051 Sk. No:17 Bağcılar İstanbul

Parça eşya taşımacılığı ile ilgili sürekli olarak firmamızdan destek istenilmektedir. Yıllardan beri firmamız bu konuda büyük bir çaba sarf etmektedir. Türkiye’nin şehirler arası ev taşıma şirketi olan firmamız, Türkiye’de bulunan tüm insanlara ulaşmak adına parça eşya taşıma hizmetlerini devreye sokmuştur. Diğer bir adı olan parsiyel taşımacılık hizmeti ile müşterilerimize kargo taşımacılığı şeklinde destek vermektedir. Tüm nakliye süreçlerinde olduğu gibi bu hizmet gurubundan da firmamız sigortalı olarak çalışmaktadır.

Parça eşya nakliyesi denildiğinde akla her türlü kullanılmış ev eşyası, ofis eşyası, yeni eşyalar gelebilir. Adından da anlaşıldığı gibi bazen birkaç parça eşya bir yeren başka bir yere taşınması gerekebilir. Bu durumda uygun bir bedel ile kargo firmaları yerine evden eve nakliyat şirketlerine ulaşmaya çalışırız. Bu konuda kargo firmaları, düzensiz ve pahalı hareket ettikleri için; genellikle müşteriler evden eve nakliyat firmalarına zaman konusunda uyum sağlayarak istedikleri lokasyona yönelen firmalar ile çalışmaktadırlar. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde yıllardır hizmet veren Zaman nakliyat ile sizde tanışabilirsiniz.

 

 • Parça eşya taşıma fiyatlarınız ne kadar?
  • Parça eşya taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.
 • Tek parça eşya taşıyor musunuz?
  • Evet, tek parça ev eşyalarınızın taşımasını gerçekleştiriyoruz.
 • Parça eşya taşıma hizmetinde paketleme hizmeti sunuyor musunuz?
  • Tüm taşımalarımızda paketleme hizmeti sunmaktayız.
 • Tüm illere parça eşya taşıma hizmeti sunuyor musunuz?
  • Tüm illerimize parça taşıma hizmeti sunmaktayız.

Müşterimiz olmak ister misiniz ?

Hemen iletişime geçebilir, Eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.
Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 ve üzeri eleman ile çalışılmaktadır.
Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.
Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.
Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.
Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.
Whatsapp