Adres:

Yavuz Selim Mh. 1051 Sk. No:17 Bağcılar İstanbul

Taşınma süreci zorluklarla doludur. Eşyaların toplanıp belli bir düzene göre paketlenmesi zahmetli bir iştir. Kırılan, çizilen, bozulan eşyaları görmeyi kimse görmek istemez. Bu gibi kötü olasılıkların önüne geçmenin tek yolu da eşyaların düzenli paketlenmesidir. Firmamız, evden eve nakliyelerde, mevcut evdeki eşyalarınızı paketleyip taşımaya hazır hale getirmektedir. Elinizi dahi sürmeden tüm eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınmasını istemez misiniz?

Bir nakliyat hizmetinin en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir. Paketleme işlemleri ne kadar sağlıklı yapılırsa, taşıma güvenliği de o kadar sağlanmış olur. Paketleme Zaman nakliyat firmamız ise, kanepeleri, koltuk takımlarını ve diğer tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ayrıca ambalajlama çalışmaları birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız mutfak araç gereçleri, aynalar ve cam yüzeyler içinde karton kutulama desteği sunmaktadır. Bu gibi eşyalar kartonlara yerleştirildikten sonra taşınmaktadır. Paketleme Zaman nakliyat personelleri, gerek duyduğu taktirde eşyaları en az 4 kat ambalajlamaktadır.

Depoya mı İhtiyacınız Var?

Depoya ihtiyacınız varsa Zaman Evden Eve Nakliyat güvencesiyle sunduğumuz geniş içerikli yerel depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İster birkaç küçük parça kişisel eşya için yer arıyor olun isterse ev ve işyerinizin tüm eşyaları için depoya ihtiyacınız olsun kendimize ait olan depoları tercih edebilirsiniz.

Müşterimiz olmak ister misiniz ?

Hemen iletişime geçebilir, Eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.
Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 ve üzeri eleman ile çalışılmaktadır.
Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.
Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.
Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.
Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.
Whatsapp