Adres:

Yavuz Selim Mh. 1051 Sk. No:17 Bağcılar İstanbul

Günümüzde binaların kat sayısı arttığından dolayı kişiler yaşadıkları yerden taşınmak istediklerinde eşyalarının merdiven boşluklarından nasıl sığacağını, yüksek katlardan eşyaların nasıl aşağıya indirileceğini düşünmekten istedikleri bir yere taşınmakta güçlük çekiyorlar. Ancak asansörlü evden eve nakliyat bu sorunun çözümü oluyor. Eşyalarınızın profesyonel şekilde paketlemesi yapılıp korumaya alındıktan sonra asansör aracılığı ile aşağı indirilip kamyona yükleniyor daha sonra yeni taşındığınız evinize sigortalı bir şekilde ulaştırmak üzere yola çıkarıyoruz. Yeni evinizde eşyalarınız tekrar asansör aracılığıyla yukarı çıkarılıyor ve personellerimiz tarafından yerleşimi sizin isteğinize göre yapılıyor. Eviniz yüksek katlarda bulunuyorsa eğer müşterilerimize asansörlü nakliyat seçmelerini öneriyoruz.

İstanbul evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti firmamızda mevcuttur. İstanbul çok yüksek katlı binalara sahip bir ildir. Kentsel dönüşüm ile de bu binaların sayısı her gün artmaktadır. Asansörlü taşımacılık ile yüksek katlı binalarda eşya taşıma işlemi çok kolaylaşmıştır. İlk çıktığı zamanlarda yüksek fiyatlı olan bu hizmet artık günümüzde her firmanın sahip olması ile uygun fiyatlara düşmüştür. Asansörlü nakliyat işi yüksek binalarda buluna dairenin uygun olan balkona yada pencereye kurulması ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Ambalajlana eşyalar direk odadan asansör sistemine yerleştirilip aşağıda bulunan kamyona indirilir ve direk kamyona yerleştirilir. Bu işlem ile eşyaların zarar görme ihtimali yoktur. Az sayıda eleman ile çok daha kısa sürede nakliye işlemi gerçekleştirilir. Asansörlü nakliye işleminde büyük bir zaman tasarrufu sağlanır.

Evden eve nakliyatta asansörlü nakliyat pahalı mıdır?

Evden eve nakliyatta asansörlü nakliyat kullanımı halk arasında çok pahalı olarak nitelendirilse de aslında çok uygun ve güvenli bir taşıma yöntemidir. Ekspertiz raporuna göre her bütçeye uygun şekilde fiyat vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz servisimiz ile taşınma üzerine fiyat alabilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz.

Müşterimiz olmak ister misiniz ?

Hemen iletişime geçebilir, Eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.
Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 ve üzeri eleman ile çalışılmaktadır.
Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.
Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.
Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.
Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.
Whatsapp