Adres:

Yavuz Selim Mh. 1051 Sk. No:17 Bağcılar İstanbul

Antika taşımacılığı; evden eve eşya taşıma ve ofis taşımaktan çok daha farklı bir işlemdir. Zaman Nakliyat antika eşya taşımacılığı konusunda birçok firmaya göre oldukça iyidir. Şirketimiz devlet binalarında bulunan antika eşyaların yanında bir de şahıslara ait olan maddi değeri yüksek olan eşyaların taşınmasında da daima destek olmuştur. Antika eşyaların sigortasını yapmak zordur. Sonuçta antika dünya üzerinde eşi ve benzeri olmayan eşyalar demektir. Dolayısıyla antika eşyaları profesyonel bir şekilde çalışan nakliyat şirketlerinin taşıması gerekir. Müşteriler için profesyonel çalışan şirketler en büyük güvencedir. Zaman Nakliyat antika eşyaların taşınması konusunda gerekleri çalışmaları planlayarak profesyonel olarak hareket etmektedir.

Antika eşya taşımacılığı maddi ve manevi değerlerinin ölçülemeyeceği eşyalarında aralarında bulunduğundan bütün taşıma işlemlerinin belki de en dikkat edilmesi gereken nakliye işidir. Antika eşya taşımacılığı birçok nakliye firmasının yaptığı iş olsa dahi insanların bu konuda daha ince eleyip sık dokuduğu ve seçici oldukları bir iştir. Bir daha getiremeyeceğiniz ve değerlerini tamamen kaybedecek antika eşyalarınız oldukça hassas ve itina ile taşınması şarttır.

  • Antika Mobilya Taşıma
  • Değerli Antika Taşımacılığı
  • Şehiriçi Antika Taşıma
  • Şehirler Arası Antika Eşya Sevkiyatı

Yukarıda belirtilen Antika veya değerli eşya transferi ihtiyaçlarınız için Zaman Nakliyat en güvenli ve doğru seçim olacaktır. İhtiyaç anında veya bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 

Müşterimiz olmak ister misiniz ?

Hemen iletişime geçebilir, Eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. Dışarıdan günlük eleman çalıştırılmamaktadır.
Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir fakat ortalama bir ev taşıması için 4 ve üzeri eleman ile çalışılmaktadır.
Normal şartlarda taşıma sigortası opsiyoneldir yani size bağlıdır fakat eşyalar bizim sigorta güvencesindedir. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.
Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.
Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilceği optimum fiyatı sunmaktadır.
Araçlarımız yüksel model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.
Whatsapp