Adres:

Yavuz Selim Mh. 1051 Sk. No:17 Bağcılar İstanbul

Evden Eve Nakliyat

Ambalajlı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmamiz evden eve nakliyat sektöründeki kaliteli ve ekonomik taşıma boşluğunu doldurma amacıyla sektöre adım attık, Özlem duyduğunuz ev taşıma taleplerinizi karşılamaktayız.

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve işyeri taşıma hizmeti çok fazla bir özen isteyen iştir. Bu nedenle nakliyat yapılacak firmanın çok özenli ve deneyimli bir firma olması önemlidir. Firmamız da bu durumların bilincinde olarak tüm hizmetlerini buna göre vermektedir.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma hizmetinde az eşyalarınızın belirlediğiniz adreslere uygun nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir. Parsiyel eşya taşıma talebini uygun olan ekipler ile işinin ehli olan ve alanında uzman ekipler ile sigortalı hizmetler vermekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat deneyim ve uzmanlık isteyen bir taşımacılık alanıdır. Taşınacak eşyaların zarar görmeden taşınması ve yerleştirilmesi için geniş araç filomuz, uzman personellerimizle ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaktayız.

Asansörlü Taşımacılık

Kiralık Asansör ve Asansörlü Taşımacılık ile Evinizi Zahmetsiz ve Çok Hızlı bir Şekilde Hasarsız Olarak Taşımaktadır, Evinizin Tüm Eşyaları Zarar Görmeden Kamyona Yüklenir, Yüksek katlara kadar Ulaşabilen Asansörlerle hizmetindeyiz.

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşyaları, banka kasaları ve daha birçok değerli eşyaları eksiksiz tam olarak dilediğiniz yerden alıp dilediğiniz yere bırakma görev bilinciyle çalışılmaktayız. Sanat eseri taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz tecrübemize güveniyoruz.

Şehir İçi Nakliyat

Zaman Nakliyat olarak siz müşterilerimize şehir içi taşıma konusunda profesyonel ekibi ve son model gelişmiş ekipmanlarıyla hizmet vermektedir. Şehiriçi taşımalar İstanbul ve tüm ilçelerine kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Uluslar Arası Taşıma

Hayat şartlarının her geçen gün farklılaşması sebebiyle insanlar evlerini taşımak durumunda kalmaktadır.Tecrübe ve uzmanlıkla uluslararası taşımacılık yapan nakliyat şirketleri aracılığıyla sizlerin taşınma süreci kolaylaştırmaktayız.

Depolama ve Paketleme

Tüm eşyalarınız depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz. Firmamız insanların bir nebzede olsa rahatlatmak amacıyla, depolama ve evden eve nakliyat işlerine sıfır sorunla yapan ekiplerle hizmet veriyoruz.
Whatsapp